Betine Giriş Sorunu

Betine
Betine

Avrupa Birliği üzerinde kurulu bir komisyon tarafından, resmi anlamda tescil edilmiş betine markasını, Türkiye’de kullanmaya çalıştığınızda, betine giriş sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bu sorunun gerekçelerini ve çözüm yöntemlerini, bu yazı içeriğinde sizlere anlatmaya çalışacağız. Ancak, bu yabancı iddaa sitesinin, Türkiye pazarında kalıcı olduğunu, bu yazının en başında belirtelim. Neticede, Türkiye pazarına bahis hizmetlerini sunmak ve Türkiye’de dönen parasal büyüklükten pay almak amacı ile kapılarını açmış durumda bulunmaktadır.

Betine Giriş Problemi Nedir?

Kısaca, betine giriş problemi nedir? Sorusunun karşılığına bakalım. Elbette buradaki problem kelimesi, kalıcı bir olumsuzluk anlamına gelmemektedir. Böyle bir şey düşünmeyin. Her ne kadar problem kelimesi kullanılıyor olsa da, kısa sürede çözüm ile sonuçlanacaktır. Giriş problemi, bir adresi internet sağlayıcısına, yani bu siteye ait bir adresi, internet sağlayıcısına yazdığınızda, sitenin kapatılma kararını ekranlarda görmeniz anlamına gelir. Bir adresi internet sağlayıcısına yazdığınızda, teknik hata kodunu almanız ya da böyle bir sayfa bulunamadı şeklinde bir olumsuzluğu ekranlarda görmeniz anlamına gelecektir. Bu problem gerek siteyi, gerek ise hesap açmış şahısları ya da bu şahısların herhangi bir varlığını etkilemeyecektir.

Betine Giriş Problemi Çözüm Yöntemleri

Detaylara geçmeden önce, madde madde ya da başlıklar ile betine giriş problemi çözüm yöntemleri hakkında sizlere bilgi verebiliriz. DNS ayar değişikliği ile giriş problemini çözmek mümkündür. VPN uygulaması ile giriş problemini çözmek mümkündür. Yeni giriş adresi üzerinden giriş problemini çözmek mümkündür.

Betine DNS Yöntemi İle Giriş Siteye Erişim

Siteye erişim engelinde, çözüm üretebileceğiniz seçeneklerden bir tanesi, betine DNS yöntemi ile giriş olacaktır. Bu yöntemi de isterseniz kısaca anlatalım. Siz daha detaylı bilgilere, internet üzerinden yapacağınız araştırmalar ile rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. İnternetten bir araştırma yapın. Güncel sunucu adresleri, 2022  DNS sunucu adresleri gibi ifadeleri yazabilirsiniz. Karşınızda sunucu adresleri çıkacaktır. Adres ne anlama gelir? Rakamlardan meydana gelmektedir. Bunları elde ettikten sonra, bilgisayarlarınızı açın. İnternet bağlantı adınızı bulun. Özellikler bölümünden, sistemde kullanılan, aktif olan DNS sunucu adreslerine kadar gelin. İnternette bulmuş olduklarınız ile değiştirin. Olay  tamamlandığında, siteye erişim sağladığınızı görürsünüz.

Betine VPN Yöntemi İle Giriş

Tıpkı yukarıda bahsedilen seçenekte olduğu gibi, yine kendinizin yaparak giriş problemini ortadan kaldıracağı diğer bir seçenek, betine VPN yöntemi ile giriş olacaktır. Bu yöntemde de, internet sağlayıcılarınız kullanılır. Bilgisayarları açmalısınız ve internet sağlayıcısı üzerinden tıklama işlemini yapmalısınız. Sağlayıcının adres satırları bölümüne herhangi bir şey yazmayacaksınız. Boş kalacaktır. Ayarlar bölümüne geleceksiniz. Ayarlar bölümüne geldiğinizde, burada uzantılar şeklinde bir bölümü ya da bir alt başlık olduğunu görüp, seçeceksiniz. Burayı açtıktan sonra, eklenti edinin yazısına tıklayıp, VPN uygulamasını indirecek ve kurulum işlemini yapacaksınız.

Betine giriş
Betine giriş

Betine Yeni Adres İle Giriş

Giriş probleminde yapabileceğiniz ya da bireysel olarak çözüm üretebileceğiniz yöntemler, size anlatılmıştır. Şimdi şirket tarafından alınan tedbir ile birlikte, Türkiye’de giriş probleminin ortadan kaldırılma yöntemine bakalım. Bu yöntem, betine yeni adres ile giriş olacaktır. Yeni adres nedir? Bu site kapatıldığında, siteyi kuran limited şirketi tarafından, her türlü teknik altyapısı hazırlanmış yeni bir adresin, yeni bir sunucu adresinin devreye alınması anlamına gelmektedir. Tabii ki buradaki detay şudur. Bu siteyi kuran limited şirketi tarafından hazırlanır, devreye alınır ve gerekli duyurular olması gerektiği gibi yapılır.

Betine Yeni Adresi Nedir?

Peki, madem ki betine giriş sorunu yaşandığında, yeni giriş adresi, doğal ve pratik bir çözüm yöntemi olacaktır. Bu durumda, betine yeni adresi nedir? Adres sürekli bir şekilde tekrarlanabilir. Yani sürekli bir şekilde kapatılma kararı gündeme gelip, sürekli bir şekilde yeni ve güncel giriş adresinin devreye alınması mümkün olabilir. Bu şirketin yani bu siteyi kuran şirketin, bilinçli olarak gündeme getirdiği rutin bir hareket değildir. Elbette istemeden yapılan bir işlemi anlatmaktadır. Neticede betine markasına bakar iseniz, Avrupa ülkelerinde orijinal adres ile piyasaya ilk giriş yaptığı tek bir adres ile hizmet verdiği görülecektir. Bu yüzden sizlere bir adres verip, bu adresin geçerliliğini yitirmesi ile birlikte, mağduriyet yaşamanızı sağlamak gibi bir düşüncesi yoktur. Bunun yerine daha pratik bir çözüm yöntemi bulunmuş ve sizlerin karşısına, betine giriş linki şeklinde bir ifade çıkarılmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*